Neděle 24. 9.

Cineport | Sál Hardy Minikino Kino Art Kino Luna Nová radnice Grossmannova vila Klub Dock
10:00
La reconquista / The Reconquest / Dobytí
Oficiální výběr
10:00
12:00
Španělsko, 2016, 108 min.
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
Harry Potter and the Order of the Phoenix / Harry Potter a Fénixův řád
Architektura
12:15
14:30
Velká Británie, USA 2007, 138 min.
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
První akční hrdina
Works In Progress
15:00
16:00
Česká republika
Harry Potter and the Half-Blood Prince / Harry Potter a Princ dvojí krve
Architektura
15:00
17:30
Velká Británie, USA 2009, 147 min.
15:15
15:30
15:45
16:00
Masterclass: Adam Sikora
Masterclass
16:00
17:00
60 min.
16:15
16:30
16:45
17:00
Blade Runner (Director´s Cut)
Architektura
17:00
19:00
USA, Hongkong, Velká Británie 1982, 117 min.
Das satanische Dickicht / The Satanic Thicket / Satanské houští
Oficiální výběr
17:00
18:30
Německo 2017, 82 min.
17:15
17:30
Jupiter holdja / Jupiter’s Moon / Měsíc Jupitera
Special Screening
17:30
19:30
Maďarsko 2017, 123 min.
17:45
18:00
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 / Harry Potter a Relikvie smrti - část 1
Architektura
18:00
20:20
Velká Británie, USA 2010, 140 min.
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
Star Trek Beyond / Star Trek: Do neznáma
Encore
19:30
21:30
USA 2016, 122 min.
19:45
20:00
Rosemary´s Baby / Rosemary má děťátko
Architektura
20:00
22:15
USA 1968, 137 min.
Film a živá hudba / Film and Live Music: Erotikon / Eroticon + FORMA
Special Screening
20:00
21:30
Československo 1929, 85 min.
20:15
20:30
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 / Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
Architektura
20:30
22:35
Velká Británie, USA 2011, 125 min.
20:45
21:00
21:15
21:30
Slavnostní předávání cen
Oficiální výběr, Krátkometrážní soutěž
21:30
22:30
21:45
22:00
DJ Lednička
DJ set
22:00
00:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
Cineport | Sál Hardy Minikino Kino Art Kino Luna Nová radnice Grossmannova vila Klub Dock
12:15
Harry Potter and the Order of the Phoenix / Harry Potter a Fénixův řád
Architektura
12:15
14:30
Velká Británie, USA 2007, 138 min.
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
Harry Potter and the Half-Blood Prince / Harry Potter a Princ dvojí krve
Architektura
15:00
17:30
Velká Británie, USA 2009, 147 min.
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
Blade Runner (Director´s Cut)
Architektura
17:00
19:00
USA, Hongkong, Velká Británie 1982, 117 min.
17:15
17:30
17:45
18:00
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 / Harry Potter a Relikvie smrti - část 1
Architektura
18:00
20:20
Velká Británie, USA 2010, 140 min.
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
Star Trek Beyond / Star Trek: Do neznáma
Encore
19:30
21:30
USA 2016, 122 min.
19:45
20:00
Rosemary´s Baby / Rosemary má děťátko
Architektura
20:00
22:15
USA 1968, 137 min.
20:15
20:30
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 / Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
Architektura
20:30
22:35
Velká Británie, USA 2011, 125 min.
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
No filmy hours available!
Cineport | Sál Hardy Minikino Kino Art Kino Luna Nová radnice Grossmannova vila Klub Dock
10:00
La reconquista / The Reconquest / Dobytí
Oficiální výběr
10:00
12:00
Španělsko, 2016, 108 min.
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
Das satanische Dickicht / The Satanic Thicket / Satanské houští
Oficiální výběr
17:00
18:30
Německo 2017, 82 min.
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
Slavnostní předávání cen
Oficiální výběr, Krátkometrážní soutěž
21:30
22:30
21:45
22:00
22:15
Cineport | Sál Hardy Minikino Kino Art Kino Luna Nová radnice Grossmannova vila Klub Dock
16:00
Masterclass: Adam Sikora
Masterclass
16:00
17:00
60 min.
16:15
16:30
16:45

Nová radnice

Cineport | Sál Hardy Minikino Kino Art Kino Luna Nová radnice Grossmannova vila Klub Dock
17:30
Jupiter holdja / Jupiter’s Moon / Měsíc Jupitera
Special Screening
17:30
19:30
Maďarsko 2017, 123 min.
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
Film a živá hudba / Film and Live Music: Erotikon / Eroticon + FORMA
Special Screening
20:00
21:30
Československo 1929, 85 min.
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
Cineport | Sál Hardy Minikino Kino Art Kino Luna Nová radnice Grossmannova vila Klub Dock
15:00
První akční hrdina
Works In Progress
15:00
16:00
Česká republika
15:15
15:30
15:45

Cineport | Sál Hardy

Cineport | Sál Hardy Minikino Kino Art Kino Luna Nová radnice Grossmannova vila Klub Dock
22:00
DJ Lednička
DJ set
22:00
00:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45

Klub Dock

No filmy available!

Sídlo společnosti: Kamera Oko s.r.o. | Vítězné náměstí 774/14, Praha, 160 00 | info@kameraoko.com


© 2009 - 2017 Kamera Oko | webdesign: rostanetek.cz | admin