Pondělí 25. 9.

Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Plato Ostravská brána Kostel sv. Václava Provoz Hlubina
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
Lisbon Story / Lisabonský příběh
Retrospektiva Wima Wenderse
17:00
18:45
Německo, Portugalsko 1996, 100 min.
The Fountainhead
Architektura
17:00
19:00
USA 1949, 114 min.
17:15
17:30
Jmenuji se Hladový Bizon / My Name is Hungry Buffalo
Special screening
17:30
19:00
Česko 2016, 83 min.
17:45
18:00
Masterclass: Milan Býček
Masterclass
18:00
19:00
60 min.
Janek Rubeš – Gebrian vs.
Přednáška
18:00
19:30
90 min.
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
Paris, Texas / Paříž, Texas
Retrospektiva Wima Wenderse
19:30
22:00
Velká Británie, Francie, Německo, USA 1984, 145 min,
Metropolis
Architektura
19:30
22:00
Německo 1923, 153 min.
19:45
20:00
Les fantômes d'Ismaël / Ismael’s Ghosts / Ismaelovy přízraky
Oficiální výběr
20:00
22:00
Francie 2017, 114 min.
Silvia & Peter Zeitlinger: Cabin at the River / Chata u řeky
Special screening
20:00
21:30
Itálie 2017, 90 min.
20:15
20:30
20:45
21:00
Film a živá hudba: Stavitel chrámu / Film and Live Music: The Cathedral Builder
Special screening
21:00
21:45
Československo 1919, 40 min.
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Plato Ostravská brána Kostel sv. Václava Provoz Hlubina
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
The Fountainhead
Architektura
17:00
19:00
USA 1949, 114 min.
17:15
17:30
17:45
18:00
Janek Rubeš – Gebrian vs.
Přednáška
18:00
19:30
90 min.
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
Metropolis
Architektura
19:30
22:00
Německo 1923, 153 min.
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
No filmy hours available!
Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Plato Ostravská brána Kostel sv. Václava Provoz Hlubina
20:00
Les fantômes d'Ismaël / Ismael’s Ghosts / Ismaelovy přízraky
Oficiální výběr
20:00
22:00
Francie 2017, 114 min.
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Plato Ostravská brána Kostel sv. Václava Provoz Hlubina
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
Janek Rubeš – Gebrian vs.
Přednáška
18:00
19:30
90 min.
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Plato Ostravská brána Kostel sv. Václava Provoz Hlubina
18:00
Masterclass: Milan Býček
Masterclass
18:00
19:00
60 min.
18:15
18:30
18:45

Cineport | Sál Laurel

Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Plato Ostravská brána Kostel sv. Václava Provoz Hlubina
17:00
Lisbon Story / Lisabonský příběh
Retrospektiva Wima Wenderse
17:00
18:45
Německo, Portugalsko 1996, 100 min.
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
Paris, Texas / Paříž, Texas
Retrospektiva Wima Wenderse
19:30
22:00
Velká Británie, Francie, Německo, USA 1984, 145 min,
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Plato Ostravská brána Kostel sv. Václava Provoz Hlubina
17:30
Jmenuji se Hladový Bizon / My Name is Hungry Buffalo
Special screening
17:30
19:00
Česko 2016, 83 min.
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
Silvia & Peter Zeitlinger: Cabin at the River / Chata u řeky
Special screening
20:00
21:30
Itálie 2017, 90 min.
20:15
20:30
20:45
21:00
Film a živá hudba: Stavitel chrámu / Film and Live Music: The Cathedral Builder
Special screening
21:00
21:45
Československo 1919, 40 min.
21:15
21:30
No filmy available!

Sídlo společnosti: Kamera Oko s.r.o. | Vítězné náměstí 774/14, Praha, 160 00 | info@kameraoko.com


© 2009 - 2017 Kamera Oko | webdesign: rostanetek.cz | admin