Pondělí 25. 9.

Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Plato Ostravská brána Kostel sv. Václava Provoz Hlubina
16:00
Sylva Poláková: Reflection / Image of architecture and urbanism in film // Ob/Odraz architektury ve filmu
Architektura
16:00
17:00
90 min.
16:15
16:30
16:45
17:00
Lisbon Story / Lisabonský příběh
Retrospektiva Wima Wenderse
17:00
18:45
Německo, Portugalsko 1996, 100 min.
The Fountainhead
Architektura
17:00
19:00
USA 1949, 114 min.
17:15
17:30
Jmenuji se Hladový Bizon / My Name is Hungry Buffalo
Special screening
17:30
19:00
Česko 2016, 83 min.
17:45
18:00
Masterclass: Milan Býček
Masterclass
18:00
19:00
60 min.
Janek Rubeš – Gebrian vs.
Přednáška
18:00
19:30
90 min.
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
Paris, Texas / Paříž, Texas
Retrospektiva Wima Wenderse
19:30
22:00
Velká Británie, Francie, Německo, USA 1984, 145 min,
Metropolis
Architektura
19:30
22:00
Německo 1923, 153 min.
19:45
20:00
Les fantômes d'Ismaël / Ismael’s Ghosts / Ismaelovy přízraky
Oficiální výběr
20:00
22:00
Francie 2017, 114 min.
Inception / Počátek
Encore
20:00
22:30
USA 2010, 148 min.
Silvia & Peter Zeitlinger: Cabin at the River / Chata u řeky
Special screening
20:00
21:30
Itálie 2017, 90 min.
20:15
20:30
20:45
21:00
Film a živá hudba: Stavitel chrámu / Film and Live Music: The Cathedral Builder
Special screening
21:00
21:45
Československo 1919, 40 min.
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15

Cineport | Sál Hardy

  • Jmenuji se Hladový Bizon / My Name is Hungry Buffalo
    17:30 - 19:00
  • Les fantômes d'Ismaël / Ismael’s Ghosts / Ismaelovy přízraky
    20:00 - 22:00

Cineport | Sál Laurel

  • Masterclass: Milan Býček
    18:00 - 19:00
  • Inception / Počátek
    20:00 - 22:30

Minikino

  • Lisbon Story / Lisabonský příběh
    17:00 - 18:45
  • Paris, Texas / Paříž, Texas
    19:30 - 22:00

Kino Art

  • The Fountainhead
    17:00 - 19:00
  • Metropolis
    19:30 - 22:00

Plato

  • Janek Rubeš – Gebrian vs.
    18:00 - 19:30

Ostravská brána

  • Sylva Poláková: Reflection / Image of architecture and urbanism in film // Ob/Odraz architektury ve filmu
    16:00 - 17:00
  • Silvia & Peter Zeitlinger: Cabin at the River / Chata u řeky
    20:00 - 21:30

Kostel sv. Václava

  • Film a živá hudba: Stavitel chrámu / Film and Live Music: The Cathedral Builder
    21:00 - 21:45
Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Plato Ostravská brána Kostel sv. Václava Provoz Hlubina
16:00
Sylva Poláková: Reflection / Image of architecture and urbanism in film // Ob/Odraz architektury ve filmu
Architektura
16:00
17:00
90 min.
16:15
16:30
16:45
17:00
The Fountainhead
Architektura
17:00
19:00
USA 1949, 114 min.
17:15
17:30
17:45
18:00
Janek Rubeš – Gebrian vs.
Přednáška
18:00
19:30
90 min.
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
Metropolis
Architektura
19:30
22:00
Německo 1923, 153 min.
19:45
20:00
Inception / Počátek
Encore
20:00
22:30
USA 2010, 148 min.
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15

Cineport | Sál Laurel

  • Inception / Počátek
    20:00 - 22:30

Kino Art

  • The Fountainhead
    17:00 - 19:00
  • Metropolis
    19:30 - 22:00

Plato

  • Janek Rubeš – Gebrian vs.
    18:00 - 19:30

Ostravská brána

  • Sylva Poláková: Reflection / Image of architecture and urbanism in film // Ob/Odraz architektury ve filmu
    16:00 - 17:00
No filmy hours available!
Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Plato Ostravská brána Kostel sv. Václava Provoz Hlubina
20:00
Les fantômes d'Ismaël / Ismael’s Ghosts / Ismaelovy přízraky
Oficiální výběr
20:00
22:00
Francie 2017, 114 min.
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45

Cineport | Sál Hardy

  • Les fantômes d'Ismaël / Ismael’s Ghosts / Ismaelovy přízraky
    20:00 - 22:00
Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Plato Ostravská brána Kostel sv. Václava Provoz Hlubina
16:00
Sylva Poláková: Reflection / Image of architecture and urbanism in film // Ob/Odraz architektury ve filmu
Architektura
16:00
17:00
90 min.
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
Janek Rubeš – Gebrian vs.
Přednáška
18:00
19:30
90 min.
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15

Plato

  • Janek Rubeš – Gebrian vs.
    18:00 - 19:30

Ostravská brána

  • Sylva Poláková: Reflection / Image of architecture and urbanism in film // Ob/Odraz architektury ve filmu
    16:00 - 17:00
Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Plato Ostravská brána Kostel sv. Václava Provoz Hlubina
18:00
Masterclass: Milan Býček
Masterclass
18:00
19:00
60 min.
18:15
18:30
18:45

Cineport | Sál Laurel

  • Masterclass: Milan Býček
    18:00 - 19:00
No filmy hours available!
Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Plato Ostravská brána Kostel sv. Václava Provoz Hlubina
17:00
Lisbon Story / Lisabonský příběh
Retrospektiva Wima Wenderse
17:00
18:45
Německo, Portugalsko 1996, 100 min.
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
Paris, Texas / Paříž, Texas
Retrospektiva Wima Wenderse
19:30
22:00
Velká Británie, Francie, Německo, USA 1984, 145 min,
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45

Minikino

  • Lisbon Story / Lisabonský příběh
    17:00 - 18:45
  • Paris, Texas / Paříž, Texas
    19:30 - 22:00
Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Plato Ostravská brána Kostel sv. Václava Provoz Hlubina
17:30
Jmenuji se Hladový Bizon / My Name is Hungry Buffalo
Special screening
17:30
19:00
Česko 2016, 83 min.
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
Silvia & Peter Zeitlinger: Cabin at the River / Chata u řeky
Special screening
20:00
21:30
Itálie 2017, 90 min.
20:15
20:30
20:45
21:00
Film a živá hudba: Stavitel chrámu / Film and Live Music: The Cathedral Builder
Special screening
21:00
21:45
Československo 1919, 40 min.
21:15
21:30

Cineport | Sál Hardy

  • Jmenuji se Hladový Bizon / My Name is Hungry Buffalo
    17:30 - 19:00

Ostravská brána

  • Silvia & Peter Zeitlinger: Cabin at the River / Chata u řeky
    20:00 - 21:30

Kostel sv. Václava

  • Film a živá hudba: Stavitel chrámu / Film and Live Music: The Cathedral Builder
    21:00 - 21:45
No filmy available!

Sídlo společnosti: Kamera Oko s.r.o. | Vítězné náměstí 774/14, Praha, 160 00 | info@kameraoko.com


© 2009 - 2017 Kamera Oko | webdesign: rostanetek.cz | admin