Sobota 23. 9.

Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Kino Luna Fráni Šrámka 5
10:00
Elon Não Acredita na Morte / Elon Doesn’t Believe in Death / Elon na smrt nevěří
Oficiální výběr
10:00
11:45
Brazílie, 2016, 105 min.
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
Harry Potter and the Sorcerer's Stone / Harry Potter a Kámen mudrců
Architektura
12:15
14:47
Velká Británie, USA 2001, 152 min.
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
FAMU International
Prezentace studentských projektů
15:00
16:00
60 min.
Harry Potter and the Chamber of Secrets / Harry Potter a Tajemná komnata
Architektura
15:00
17:41
Velká Británie, USA, Německo 2002, 161 min.
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
Extraño pero verdadero / Strange but True / Divné, ale pravdivé
Oficiální výběr
17:00
18:30
Mexiko, 2017, 90 min.
Arrival / Příchozí
Encore
17:00
18:56
USA 2016, 116 min.
17:15
17:30
Krátkometrážní soutěž
Oficiální výběr
17:30
18:30
Paterson
Encore
17:30
19:30
USA, Německo, Francie, 2016, 118 min.
17:45
18:00
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban / Harry Potter a vězeň z Azkabanu
Architektura
18:00
20:21
Velká Británie, USA 2004, 141 min.
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
If I Think of Germany at Night / Když myslím v noci na Německo
Oficiální výběr
19:30
20:45
Německo, 2017, 105 min.
My Architect, a Son’s Journey / Můj architekt Louis Kahn
Architektura
19:30
21:26
USA 2003, 116 min.
19:45
20:00
Cathedrals of Culture / Katedrály kultury
Architektura
20:00
22:45
Německo, USA, Norsko, Rusko, Francie 2014, 165 min.
20:15
PechaKucha Night Ostrava #28 – Kamera Oko
Doprovodný program
20:20
21:30
20:30
Harry Potter and the Goblet of Fire / Harry Potter a vězeň z Azkabanu
Architektura
20:30
23:07
Velká Británie, USA 2005, 157 min.
20:45
21:00
21:15
21:30
Banket (A Banquet)
DJ set
21:30
22:30
Doprovodný program - hudba
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00

Cineport | Sál Hardy

  • Elon Não Acredita na Morte / Elon Doesn’t Believe in Death / Elon na smrt nevěří
    10:00 - 11:45
  • FAMU International
    15:00 - 16:00
  • Krátkometrážní soutěž
    17:30 - 18:30
  • Cathedrals of Culture / Katedrály kultury
    20:00 - 22:45

Cineport | Sál Laurel

  • Paterson
    17:30 - 19:30

Minikino

  • Extraño pero verdadero / Strange but True / Divné, ale pravdivé
    17:00 - 18:30
  • If I Think of Germany at Night / Když myslím v noci na Německo
    19:30 - 20:45

Kino Art

  • Arrival / Příchozí
    17:00 - 18:56
  • My Architect, a Son’s Journey / Můj architekt Louis Kahn
    19:30 - 21:26

Kino Luna

  • Harry Potter and the Sorcerer's Stone / Harry Potter a Kámen mudrců
    12:15 - 14:47
  • Harry Potter and the Chamber of Secrets / Harry Potter a Tajemná komnata
    15:00 - 17:41
  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban / Harry Potter a vězeň z Azkabanu
    18:00 - 20:21
  • Harry Potter and the Goblet of Fire / Harry Potter a vězeň z Azkabanu
    20:30 - 23:07

Fráni Šrámka 5

  • PechaKucha Night Ostrava #28 – Kamera Oko
    20:20 - 21:30
  • Banket (A Banquet)
    21:30 - 22:30
Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Kino Luna Fráni Šrámka 5
12:15
Harry Potter and the Sorcerer's Stone / Harry Potter a Kámen mudrců
Architektura
12:15
14:47
Velká Británie, USA 2001, 152 min.
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
Harry Potter and the Chamber of Secrets / Harry Potter a Tajemná komnata
Architektura
15:00
17:41
Velká Británie, USA, Německo 2002, 161 min.
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban / Harry Potter a vězeň z Azkabanu
Architektura
18:00
20:21
Velká Británie, USA 2004, 141 min.
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
My Architect, a Son’s Journey / Můj architekt Louis Kahn
Architektura
19:30
21:26
USA 2003, 116 min.
19:45
20:00
Cathedrals of Culture / Katedrály kultury
Architektura
20:00
22:45
Německo, USA, Norsko, Rusko, Francie 2014, 165 min.
20:15
20:30
Harry Potter and the Goblet of Fire / Harry Potter a vězeň z Azkabanu
Architektura
20:30
23:07
Velká Británie, USA 2005, 157 min.
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00

Cineport | Sál Hardy

  • Cathedrals of Culture / Katedrály kultury
    20:00 - 22:45

Kino Art

  • My Architect, a Son’s Journey / Můj architekt Louis Kahn
    19:30 - 21:26

Kino Luna

  • Harry Potter and the Sorcerer's Stone / Harry Potter a Kámen mudrců
    12:15 - 14:47
  • Harry Potter and the Chamber of Secrets / Harry Potter a Tajemná komnata
    15:00 - 17:41
  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban / Harry Potter a vězeň z Azkabanu
    18:00 - 20:21
  • Harry Potter and the Goblet of Fire / Harry Potter a vězeň z Azkabanu
    20:30 - 23:07
Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Kino Luna Fráni Šrámka 5
17:00
Arrival / Příchozí
Encore
17:00
18:56
USA 2016, 116 min.
17:15
17:30
Paterson
Encore
17:30
19:30
USA, Německo, Francie, 2016, 118 min.
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15

Cineport | Sál Laurel

  • Paterson
    17:30 - 19:30

Kino Art

  • Arrival / Příchozí
    17:00 - 18:56
Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Kino Luna Fráni Šrámka 5
10:00
Elon Não Acredita na Morte / Elon Doesn’t Believe in Death / Elon na smrt nevěří
Oficiální výběr
10:00
11:45
Brazílie, 2016, 105 min.
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
Extraño pero verdadero / Strange but True / Divné, ale pravdivé
Oficiální výběr
17:00
18:30
Mexiko, 2017, 90 min.
17:15
17:30
Krátkometrážní soutěž
Oficiální výběr
17:30
18:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
If I Think of Germany at Night / Když myslím v noci na Německo
Oficiální výběr
19:30
20:45
Německo, 2017, 105 min.
19:45
20:00
20:15
20:30

Cineport | Sál Hardy

  • Elon Não Acredita na Morte / Elon Doesn’t Believe in Death / Elon na smrt nevěří
    10:00 - 11:45
  • Krátkometrážní soutěž
    17:30 - 18:30

Minikino

  • Extraño pero verdadero / Strange but True / Divné, ale pravdivé
    17:00 - 18:30
  • If I Think of Germany at Night / Když myslím v noci na Německo
    19:30 - 20:45
Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Kino Luna Fráni Šrámka 5
15:00
FAMU International
Prezentace studentských projektů
15:00
16:00
60 min.
15:15
15:30
15:45

Cineport | Sál Hardy

  • FAMU International
    15:00 - 16:00
Cineport | Sál Hardy Cineport | Sál Laurel Minikino Kino Art Kino Luna Fráni Šrámka 5
20:15
PechaKucha Night Ostrava #28 – Kamera Oko
Doprovodný program
20:20
21:30
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
Banket (A Banquet)
DJ set
21:30
22:30
Doprovodný program - hudba
21:45
22:00
22:15

Fráni Šrámka 5

  • PechaKucha Night Ostrava #28 – Kamera Oko
    20:20 - 21:30
  • Banket (A Banquet)
    21:30 - 22:30
No filmy available!

Sídlo společnosti: Kamera Oko s.r.o. | Vítězné náměstí 774/14, Praha, 160 00 | info@kameraoko.com


© 2009 - 2017 Kamera Oko | webdesign: rostanetek.cz | admin