Das satanische Dickicht / The Satanic Thicket / Satanské houští

Germany > Německo, 2014, 30 min.
DoP > kamera Paul Spengemann / director > režie Willy Hans / screenplay > scénář Willy Hans / cast > hrají Cornelia Dörr, Georg Münzel, Levin Liam

The Satanic Thicket – ONE
The chicken is slaughtered, the song is sung, the lake is crossed and the hitchhiker never knew where she was heading in the first place. One thing is for certain: It’s no easy task to try and understand other people.

The Satanic Thicket – TWO
Anna is milking the cows, Jakob smokes pot, Berni works on a telescope and Ulrike celebrates her birthday. So far, everything is fine at Ottos farm. When Ulrike’s coffee cup breaks on the kitchen floor, something dark breaks loose. Sometimes the devil has to take the hindmost.

The Satanic Thicket – THREE
At first the rubber crocodile disappears, subsequently Fernando, the rabbit, is suddenly gone. Also someone forgot the sandwiches on the kitchen table while someone elses football gets stolen by some bad teenagers. Finally the medieval folks turn up to bring everything back into order. Only one thing is for certain: enigma and chaos are pervasive.

 

Satanské houští – Jedna
Kuře je obětováno, píseň zazpívána, jezero překročeno a stopařka od začátku nevěděla, kam vlastně jede. Ale jedna věc je jistá: snažit se porozumět ostatním není vůbec snadná záležitost.

Satanské houští – Dvě
Anna dojí krávy, Jakob kouří trávu, Berni pracuje na teleskopu a Ulrike slaví narozeniny. Na Ottově farmě se zdá být všechno v pořádku. Ale když se Ulričin hrnek kávy rozbije o kuchyňskou podlahu, objeví se něco temného. Někdy si i ďábel bere to poslední.

Satanské houští – Tři
Napřed se ztratí gumový krokodýl a po něm náhle zmizí i králík Fernando. Kromě toho někdo zapomněl sendviče na stole v kuchyni a zkažení teenageři někomu ukradnou fotbalový míč. Nakonec se ale objeví lidé ze středověku, aby všechno dali do pořádku. Ale jedna věc je jistá: záhady a chaos jsou všudypřítomné.

Sídlo společnosti: Kamera Oko s.r.o. | Vítězné náměstí 774/14, Praha, 160 00 | info@kameraoko.com


© 2009 - 2017 Kamera Oko | webdesign: rostanetek.cz | admin