Extraño pero verdadero / Strange but True / Divné, ale pravdivé

Mexico > Mexiko, 2017, 90 min.
DoP > kamera Gerardo Barroso / director > režie Michel Lipkes / screenplay > scénář Rubén Imaz, Michel Lipkes, Gabriel Reyes / cast > hrají Kristyan Ferrer, María Evoli, Luis Enrique Parra, Itzel Sarmientos, Alfredo Blanco

An old garbage truck crosses the streets of populated Mexico City, aboard are four members whose fate will tumble. Jonathan and Yesi are living a love story that they try to hide from their boss Mr. Clean and their other elder partner. Every day they do their hard work systematically and clean up the city streets until one day they stumble upon a corpse that the boss will strip all of its belongings and will try to disappear him with the forced help of his three accomplices. In today’s Mexico, it’s simply impossible not to get tangled up in the wretchedness of the violent underworld.

Ulicemi lidnatého Mexika projíždí starý popelářský vůz se čtyřmi lidmi, jejichž osudy se pěkně zamotají. Jonathan a Yesi prožívají románek, který se snaží utajit před šéfem, panem Cleanem a jejich dalším postarším parťákem. Každý den se všichni vydávají do práce a systematicky čistí ulice města, až jednoho dne najdou mrtvolu, kterou šéf o všechno okrade a nutí své tři komplice, aby mu pomohli se jí zbavit. V Mexiku je dnes prostě těžké nezaplést se do zoufalství násilného podsvětí.

Sídlo společnosti: Kamera Oko s.r.o. | Vítězné náměstí 774/14, Praha, 160 00 | info@kameraoko.com


© 2009 - 2017 Kamera Oko | webdesign: rostanetek.cz | admin