Slavnostní zakončení – Jsem brána / Closing Gala – I’m the Doorway

Czech Republic > Česko, 2017, 15 min.
DoP > kamera Nicolas Bordier / director > režie Robin Kašpařík / screenplay > scénář Robin Kašpařík / cast > hrají Radim Vizváry

Director Robin Kašpařík based this short sci-fi horror about an astronaut infected by an alien virus on a story of the same name by Stephen King. The story is told in the POV perspective of the astronaut portrayed by the awardwinning mime Radim Vizváry. His ability to express emotions only with his hands, a confined interior of a space ship and captivating, dark ambient soundtrack by Schloss Tegal and Vladimír Hirsch underline the film’s atmosphere. The festival screening will be the film’s second public screening in the Czech Republic. Viewers and fans can also look forward to a debate with the authors.

Krátkomentrážní sci-fi horror o kosmonautovi nakaženém mimozemským virem natočil režisér Robin Kašpařík na motivy stejnojmenné povídky Stephena Kinga. Příběh je vyprávěný z pohledu kosmonauta, kterého ztvárnil oceňovaný mim Radim Vizváry. Jeho schopnost vyjádřit emoce pouze pomocí rukou, stísněný interiér vesmírné lodi a podmanivý, temně ambientní soundtrack skladatelů Schlosse Tegala a Vladimíra Hirsche výborně podtrhují atmosféru filmu. Uvedení v rámci Ostrava Kamera Oko bude teprve druhou veřejnou projekcí snímku v Česku. Festivaloví návštěvníci i fanoušci filmu se mohou těšit i na debatu s tvůrci filmu.

Sídlo společnosti: Kamera Oko s.r.o. | Vítězné náměstí 774/14, Praha, 160 00 | info@kameraoko.com


© 2009 - 2017 Kamera Oko | webdesign: rostanetek.cz | admin